Imprezy rowerowe w okolicach Wyszkowa

(Zam: 07.06.2012 r., godz. 22.00)

10 czerwca 2012 roku obfituje w imprezy rowerowe. W Wyszkowie na skarpie przed Pałacem Skarżyńskich odbędzie się wyścig organizowany przez Poland Bike Marathon, a przez Puszczę Kamieniecką trasą Łochów-Jerzyska-Szumin przejedzie XI Norwidowski Rajd Rowerowy organizowany przez Łochowski Klub Kolarski "Wertepowiec".

XI Norwidowski Rajd Rowerowy rozpocznie się 10 czerwca 2012 o godz. 10.30 na placu przy fontannie w Łochowie. Jest to otwarty rajd rowerowy połączony z komentarzem turystyczno-krajoznawczym przewodników. W tym roku odwiedzane będą pomniki i mogiły żołnierzy. Uczestnicy zajadą też do Szumina by podziwiać jeden z najładniejszych odcinków rzeki Bug. Po drodze będzie można wziąć udział w krótkim wyścigu z nagrodami. Trasa Łochów-Jerzyska-Szumin.

Zbiórka dla wyszkowian, którzy chcą wziąć udział w Rajdzie, u podnóża schodów przed kościołem św. Idziego o godz. 8.00. Grupę poprowadzi Jurek Sitek tel. 601 36 63 46.

Więcej szczegółów na stronach wertepowiec.pl lub norwidowski.prv.pl/

Zaproszenie na XI Norwidowski Rajd Rowerowy

Poland Bike Marathon organizuje wyścigi w miasteczku rowerowym przygotowanym na skarpie w Wyszkowie przy ul. 3 Maja, przed Pałacem Skarżyńskich. Są to jedne z cyklu wyścigów organizowanych przez firmę Poland Bike. Wyszkowskie wyścigi odbędą się na trzech dystansach - FAN, MINI i MAX. Zapisy w biurze zawodów w dniu 9 czerwca w godz. 17-22 oraz 10 czerwca, w dniu zawodów, od godz. 8.30 do 11.30 (w przypadku dystansu FAN - do 10.30). Start pierwszego wyścigu o godz. 11.00.

Więcej szczegółów na stronie polandbike.pl

Zaproszenie na Poland Bike Marathon Wyszków